Елате в нашия екип

Разглеждайки тази страница, вероятно е да сте бъдещият ни колега.

Познаваме емоциите, които ви съпътстват в процеса на търсене на нова работа и въпросите, които си задавате. Затова ще се радваме, ако долните редове отговорят на някои от тях. Винаги сме отворени към активни, усмихнати хора, с желание за работа и развитие. Вярваме в екипа!

Полагаме грижа за спокойствието, сигурността и удовлетвореността на хората си, защото вярната формула за нас е:
Щастливи служители = Доволни клиенти
Ако искате да станете част от екипа ни, но не виждате отворена позиция за вас, не се колебайте да изпратите вашето CV. Ще го разгледаме с удоволствие!

Социални придобивки

Допълнителна здравна и стоматологична застраховка

Ваучери за храна

Платени нощни смени

Изплащане на неизползван годишен отпуск

Мобилен телефон/план

Обучения и курсове за развитие

Снакс и топли напитки в офиса

Безплатна телевизия

Корпоративни отстъпки за служители

Безплатен хостинг

Място за паркиране

Подарък за рожден ден

Партита и тиймбилдинги

Oтворени позиции

  • Senior Data Center NOC Engineer

    Референтен номер: 003

    S3 Company, предлага пълен набор от дейта център услуги.

    Растем на клиенти, затова търсим към нас да се присъедини още един играч в отбора на позиция - Senior Data Center NOC Engineer.

    Основни отговорности:

    • Асемблиране и конфигуриране на сървърен хардуер
    • Инсталиране и конфигуриране на операционни системи
    • Комуникация с бизнес клиенти чрез тикет система
    • Наблюдение на дейта център инфраструктурата
    • Наблюдение и основна конфигурация на мрежови услуги
    • Монтиране на сървърно и мрежово оборудване в колокационните помещения
    • Аранжиране и окабеляване с оптични и медни пачове в сървърните шкафове
    • Troubleshooting на хардуер и софтуер, свързан със сървъри
    • Ескалация на различни по вид казуси към съответния отдел

    Изисквания към кандидатите:

    • Желание за развитие
    • Добри комуникационни умения и работа в екип
    • Запазване на самообладание в стресови моменти
    • Мотивация за научаване на нови неща в IT сферата

    Работата е на смени - дневна, нощна, 3 почивни дни (третият почивен ден е бонус), за да можем да поддържаме 24/7 качествено услугите, които предлагаме.

    Ако нямате някое от техническите познания, но имате желание да се научите, ние сме готови да инвестираме време във вашето обучение.
    Възможност за кариерно развитие и преминаване на по-горно ниво (Supervisor, Network administrator).

    Ако разпознавате себе си в по-горните редове и имате необходимата квалификация, с удоволствие ще се запознаем с вас.

    Какво предлагаме:

    • шарено-международен-компактен екип
    • бързи реализации
    • добра перспектива
    • поглед върху най-новите тенденции в сферата
    • подкрепящи колеги
    • адекватно заплащане
    • пакет социални придобивки

    Повече за нас:

    Специализирани сме в предлагането на дейта център услуги:
    Колокация; Интернет услуги; Хостинг услуги; Защита от DDoS атаки; Техническа поддръжка.

    От 2010г. предоставяме физически и виртуални сървъри на клиенти от цял свят, колокирани в различни дейта центрове в Европа. През 2018г. направихме следващата стъпка в растежа си – построихме първия си собствен дейта център, тук в България.

    Нашата инфраструктура е създадена с цел да предложи иновативни и адекватни решения, независимо от типа и нуждите на бизнес клиентите ни.

    Четири години след построяването на S3 Data Center, разполагаме с две зали за колокация, наричаме клиентите си партньори и продължаваме да развиваме ново поколение дейта център услуги.

Присъединете се към нашия екип!